606 854 349 | 500 159 009 sklep@delizia.pl Zaloguj | Załóż konto Koszyk: 0szt | 0,00zł

Asortyment

Kawy Polskie

Kawy włoskie

Koszt dostawy payu

O nas

Delizia.pl Kościelny sp. j.
Rynek 23, 67-106 Otyń
NIP: 925-210-14-90
Regon: 081193042
BDO: 000415235

Firma jest wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000499909.

Nasz nr konta (mBank): 91 1140 2004 0000 3702 7506 2155

W naszym sklepie z kawą możecie Państwo znaleźć oryginalne kawy włoskie z najlepszych palarni. Naszym celem było stworzenie sklepu z kawą, który będzie funkcjonalny, przyjazny w obsłudze, a zarazem estetyczny i ciepły. Asortyment naszego sklepu będzie systematycznie poszerzany o kolejne marki i rodzaje kaw. Ponadto w ofercie posiadamy bakalie, herbatę Dilmah, kawiarki Bialetti, młynki Hario, syropy, yerba mate. Uzupełnieniem asortymentu są środki do czyszczenia ekspresów firm Bosch, DeLonghi, Filter Logic, Jura, Krups, Nivona, Puly Caff, Saeco, Scanpart, Siemens oraz Urnex.

Ponad stuletnie doświadczenie takich palarni jak Hausbrandt, Lavazza oraz Vergnano zapewnia klasyczny smak i aromat kawy. Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta kaw ziarnistych oraz mielonych zaspokoi Państwa potrzeby. Każdy z naszych klientów może liczyć na profesjonalne doradztwo i fachową obsługę ze strony naszego personelu. Staramy się aby oferowane przez nas kawy były jak najświeższe, przy każdym produkcie podajemy dokładną datę przydatności do spożycia.

Posiadamy stacjonarny magazyn, wszystkie zamówione produkty możecie Państwo odebrać w siedzibie naszej firmy pod adresem Rynek 23, 67-106 Otyń (koło Nowej Soli). Sklep czynny: pon.-piąt. od 8:00 do 13:00.

Oferujemy systematyczne dostawy kaw włoskich do restauracji, kawiarni, hoteli, urzędów, biur i sklepów. Możemy zaoferować korzystne ceny hurtowe na większość kaw z naszej oferty, w szczególności na te z palarni: Arcaffe, Antica Tostatura Triestina, Giovannini, Hausbrandt, La brasiliana, Mexico, Vergnano. Zapraszamy do współpracy kawiarnie z takich miast jak: Zielona Góra oraz Nowa Sól - oferujemy dogodne warunki współpracy oraz dostawę gratis przy stałych zamówieniach.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem kawy Antica Tostatura Triestina w Polsce.
Są to luksusowe kawy, jasno palone tradycyjną metodą w palarkach opalanych naturalnym drewnem bukowym. Cechują się delikatnym smakiem i przyjemnym aromatem. Serwuje się je w najlepszych hotelach, restauracjach i kawiarniach w blisko 26 krajach na całym świecie. Można jest spotkać w takich miastach jak Nowy Jork, Londyn, Hong Kong czy Tokio.

Delizia.pl - sklep z kawą
Sklep:
O nas
Regulamin sklepu
Mapa strony
Zamówienia:
Jak zamawiać
Koszt dostawy
Zwroty
Informacje:
Aktualności
Kawy włoskie
Program lojalnościowy
Klient:
Zaloguj
Moje konto
Polityka prywatności